آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۸۴۵۸
زمان ارسال :‌ ۲۰:۳۰ ۱۴۰۰/۳/۱۸
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

مناظره دوم: پرسش اول از محسن رضایی


مجری: از محوری‌ترین بند‌های بیانیه گام دوم انقلاب تقویت امید به آینده در نسل جوان کشور است، شما به عنوان نامزد ریاست جمهوری اصلی‌ترین مانع موجود بر سر راه ایجاد امید در میان جوانان را چه می‌دانید؟ راهکار‌های عملیاتی جنابعالی در این زمینه چیست؟

محسن رضایی: مردم عزیز ایران سلام عرض می‌کنم مشکلات شما با شعار وعده و شعبده بازی و حرف‌های مفت حل نمی‌شود، مشکلات شما ریشه اقتصادی دارد و با حرف درمانی و سخنرانی به نتیجه نمی‌رسد. به قول آن دانشجوی شیمی دانشگاه تهران که در حال دست‌فروشی می‌گفت ما از گرسنگی امید می‌خوریم، خب درست می‌گفت امید گفتنی نیست مشاهده کردنی است، دولت ما امید را به سفره شما برمی‌گرداند و ان‌شالله یک بار دیگر لبخند پیروزی بر چهره شما خواهد نشست.
 
حرف راستی در مناظره قبلی گفته شده که کسانی که نمی‌خواهند تا پایان بمانند به مردم اعلام کنند البته با توهین نباید گفته می‌شد همینطور که شما احساس کردید تا پایان انتخابات هستم و با همه هم رقابت خواهم کرد در مناظره قبلی من از ایران و امید به آینده ایران صحبت کردم، در اینجا می‌خواهم از مردم ایران سخن بگویم از همه اقوام بافرهنگ، تمدن‌ساز ایرانی از آذربایجان که سر ایران است از آقا مهدی باکری که وقتی از سرخاکریز‌های دشمن عبور می‌کرد می‌گفتم آقا مهدی یاشاسین آذربایجان. از همت از احمد متوسلیان از تهرانی مقدم از همه قهرمانان اقوام ایرانی.
 
ما جنگ را با همه ملت ایران به نتیجه رساندیم و انقلاب را هم همینطور لذا دولت ما دولت همه اقوام ایرانی است از اهل تسنن گرفته تا اهل تشیع، البته من نمی‌دانم چرا بخاطر زاگرس بودن بنده را متهم می‌کند من افتخار می‌کنم زاگرسی هستم و از قم لر هستم، اما همه می‌دانند من در تمام دوران زندگی‌ام از همه اقوام ایرانی استفاده کردم و دولت ما از همه ایرانیان تشکیل می‌شود؛ امید زمانی تحقق پیدا می‌کند که ما یک انرژی جدیدی را در جامعه آزاد کنیم و از دولت‌های خواب‌آلوده‌ای که شب می‌خوابند بعد قیمت بنزین را چند برابر می‌کنند و مردمی که هیچ توجیهی نشدند و با آن‌ها صحبتی نشده می‌ریزند در خیابان‌ها و آن مشکلات به وجود می‌آید.
 
ما با دولت خواب‌آلودگی خداحافظی می‌کنیم من به ملت ایران قول می‌دهم ۱۴۰۰ سال گشایش آینده ایران است آغاز جدیدی انشالله ما در ۱۴۰۰ خواهیم داشت. امسال به نام مبارک حضرت ولیعصر (عج) منتسب شده است و من مطمئنم ملت ایران با مشکلات خداحافظی خواهند کرد. فانّ مع العسر یسرا، ما لبخند را به چهره ملت ایران و برکت را به سفره‌های مردم برمی‌گردانیم مطمئن باشید آخرین ریالی که از جیب شما حق شما به جیب دیگران رفته است برخواهد گشت و امید جدید آن هم دیدنی نه گفتنی.
 


منبع : خبرگزاری میزان

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات سیزدهمین دوره ، کاندیداها ، تبلیغات انتخاباتی ، مناظره
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.