كد خبر : ۳۷۰۷۷ | زمان ارسال :‌ ۱۳:۰۸ ۱۳۹۹/۱۲/۶
ترقی:

مردم دیگر رغبتی به اصلاح طلبان و اعتدالی ها ندارند

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مردم دیگر رغبتی به اصلاح طلبان و اعتدالی ها ندارند، گفت: مردم سیاست های دولت و جریان حاکم بر دولت را موجب بروز مشکلات عدیده اقتصادی خود می دانند.

وی ادامه داد: مردم همچنین دولتی شاداب، جوان و سرزنده میخواهند که از کار برای مردم خسته نشود و برنامه قوی و مناسبی برای اداره کشور برخوردار باشد.مردم همچنین به کسانی گرایش دارند که پشتوانه فکری و تشکیلاتی داشته باشند، زیرا این تشکیلات می تواند نیروهایی در تراز انقلاب اسلامی و قوی به لحاظ مدیریتی ارائه کند.

این فعال سیاسی تاکید کرد: تشکیلات قوی داشتن و معرفی حداقل ده نفر از تیم کاری در حوزه های اقتصاد،فرهنگ و صنعت به همراه نامزد انتخابات ریاست جمهوری، تاثیر زیادی بر رای آوری دارد. این چنین فردی احتمال موفقیت بیشتری نسبت به کسی دارد که به صورت عملی وابستگی تشکیلاتی ندارد و نیروهای مدنظر خود را از جریان‌های مختلف انتخاب می کند.کسی که وابستگی تشکیلاتی دارد،از سوی تشکیلات فکر، برنامه و نیرو دریافت کرده و تقویت می شود.

ترقی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما رییس جمهور۱۴۰۰به چه تشکیلاتی تعلق دارد، گفت: مردم دیگر رغبتی به اصلاح طلبان و اعتدالی ها ندارند و دنبال نیروهایی هستند که مومن به انقلاب بوده و زیرساخت های گام دوم انقلاب را فراهم کنند و با سیاست های کلان نظام همراهی تضمین شده ای داشته باشند تا یا سرعت کشور را از مشکلات عبور دهند.