كد خبر : ۳۷۵۲۵ | زمان ارسال :‌ ۸:۲۶ ۱۴۰۰/۱/۲۲
عضو هیات اجرایی انتخابات کشور:

سه شنبه درباره نحوه برگزاری الکترونیکی انتخابات تصمیم گیری می شود

عضو هیات اجرای انتخابات کشور گفت: سه شنبه هفته جاری در جلسه هیات اجرایی انتخابات کشور، درباره نحوه برگزاری الکترونیکی انتخابات تصمیم گیری می‌شود.

احمد امیرآبادی فراهانی عصر شنبه در جلسه و نشست صمیمی با اعضای هیأت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات قم با اعلام این خبر افزود: باتجربه ای که از سال‌های گذشته از تجمیع آرا و شمارش آرای اعضای شورای شهر کلانشهرها داشته‌ایم، اگر انتخابات پیش رو به صورت الکترونیکی برگزار شود، قطعاً در شمارش آرا و اعلام نتایج آرا شاهد دقت و سرعت عمل بهتری خواهیم بود.

عضو هیأت اجرایی انتخابات با اشاره به ضرورت رفع نواقص انتخابات ادوار گذشته گفت: سه شنبه هفته جاری در جلسه هیأت اجرایی انتخابات کشور، درباره نحوه برگزاری الکترونیکی انتخابات تصمیم گیری می‌شود.

وی افزود: رفع نواقص انتخابات ادوار گذشته باید اولویت تلاش مسئولان باشد و در این زمینه با تمام توان نقش آفرینی کنند.

حجت‌الاسلام مهری رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان قم و حیدری فرماندار قم هم در جلسه اعضای هیأت اجرایی استان ابراز امیدواری کردند امسال نیز با همدلی، بصیرت و صمیمت مردم و مسئولان شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه، پرشور و حماسی در نقاط مختلف کشور باشیم.

فرماندار قم تصریح کرد: دغدغه مسئولان استان قم این است که در انتخابات پیش رو، کوچک‌ترین خطا و اشتباهی صورت نگیرد و از ظرفیت اعضای هیأت اجرایی و نظارت بر انتخابات به عنوان افرادی معتقد، معتمد و وفادار به آرمان‌های انقلاب به بهترین شکل ممکن استفاده شود.